Zaoczne Liceum i Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Krakowie

REKRUTACJA 2024/2025 OTWARTA!

Z radością ogłaszamy otwarcie rekrutacji do naszych niepublicznych szkół zaocznych na rok szkolny 2024/2025! Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia nauki w naszym liceum lub szkole podstawowej dla dorosłych.

Nie zwlekaj! Zainwestuj w swoją przyszłość i dołącz do grona naszych uczniów.

Termin składania dokumentów: od czerwca do września 2024

Miejsce: ul. Pszczelna 13, Kraków

Dyżury wakacyjne – rekrutacja i sprawy dot. uczniów:

Dyżury w lipcu i sierpniu:

• we wtorki od 10:00-12:00
  • w czwartki od 14:00-16:00

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Zaoczny tryb

Zjazdy są dopasowane do potrzeb dorosłych uczniów - odbywają się w piątki popołudniu oraz w soboty pomiędzy 9 a 16, co dwa tygodnie.

Indywidualne podejście

Małe grupy i wsparcie nauczycieli na każdym etapie nauki oraz elastyczne podejście pracowników sekretariatu.

Doświadczeni pedagodzy

Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego!

Konkurencyjna cena

Czesne wynosi 300 zł miesięcznie, natomiast wpisowe w okresie wakacyjnym obejmuje specjalna zniżka -50% (150 zł zamiast 300 zł)!

DOKUMENTY WYMAGANE DO ZAPISU

Przed przyjściem do nas w celu zapisu skompletuj pełną dokumentację!
Masz problem z którymś z dokumentów? Zadzwoń!

Dokumenty wymagane przy zapisie do szkoły podstawowej (wymagane ukończone 16 lat w roku szkolnym)

• Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy kandydata do szkoły podstawowej.
  • Ostatnie świadectwo ze szkoły podstawowej.
  • Zaświadczenie o wynikach sprawdzianu, jeśli kandydat przystąpił do niego.
  • Kserokopia aktu urodzenia – niepełnoletni.
  •  Kserokopia dowodu osobistego – pełnoletni.
  • Zaświadczenia o dysfunkcjach.
  • Zdjęcia – 2 sztuki.
  • Potwierdzenie wpłaty wpisowego 100 zł przy wpłacie na konto. Wpłaty można też dokonać w sekretariacie w dniu składania dokumentów.

Dokumenty wymagane przy zapisie do liceum (wymagane ukończone 18 lat w roku szkolnym)

• Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy kandydata do liceum.
  • Świadectwo ukończenia gimnazjum.
  • Zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego.
  • Świadectwo ukończenia klasy I w przypadku przyjęcia do klasy II lub ukończenia klasy II w przypadku przyjęcia do klasy III
  • Kserokopia aktu urodzenia – niepełnoletni.
  • Kserokopia dowodu osobistego – pełnoletni.
  • Zaświadczenia o dysfunkcjach.
  • Zdjęcia – 2 sztuki.

CENNIK

Koszt za miesiąc nauki zarówno w liceum, jak i w szkole podstawowej to 300 zł/miesiąc.

Cena wpisowego  – 300 zł

TYLKO PODCZAS REKRUTACJI WAKACYJNEJ OBOWIĄZUJE PROMOCJA – WPISOWE -50% (150 ZŁ)!

Numer konta do rozliczeń: 80851700070021027625480001

Płatność Przelew na telefon BLIK – numer tel: 884-031-488