Opublikowano 19 czerwca, 2024

Z rado艣ci膮 og艂aszamy otwarcie rekrutacji do naszych niepublicznych szk贸艂 zaocznych na rok szkolny 2024/2025! Zapraszamy wszystkich ch臋tnych do podj臋cia nauki w naszym liceum lub szkole podstawowej dla doros艂ych.

Dlaczego warto wybra膰 nasz膮 szko艂臋?

Zaoczny tryb: Zjazdy s膮 dopasowane do potrzeb doros艂ych uczni贸w – odbywaj膮 si臋 w pi膮tki popo艂udniu oraz w soboty pomi臋dzy 9 a 16, co dwa tygodnie.
Indywidualne podej艣cie: Ma艂e grupy i wsparcie nauczycieli na ka偶dym etapie nauki oraz elastyczne podej艣cie pracownik贸w sekretariatu.
Do艣wiadczeni pedagodzy: Profesjonalna kadra z wieloletnim do艣wiadczeniem.
Organizacja egzamin贸w: Przygotowanie do matury i egzamin贸w ko艅cowych oraz ich realizacja.
Konkurencyjne ceny: czesne wynosi 300 z艂 miesi臋cznie, natomiast wpisowe w okresie wakacyjnym obejmuje specjalna zni偶ka -50% (150 z艂 zamiast 300 z艂)!

Nie zwlekaj! Zainwestuj w swoj膮 przysz艂o艣膰 i do艂膮cz do grona naszych uczni贸w.

馃搮 Termin sk艂adania dokument贸w: od czerwca do wrze艣nia 2024

Miejsce: ul. Pszczelna 13, Krak贸w
Wi臋cej informacji oraz lista wymaganych dokument贸w dost臋pne na naszej stronie internetowej: www.szkolazaoczna.edu.pl

Masz pytania? Skontaktuj si臋 z nami: 馃摓 Telefon: +48 884 031 488 馃摟 Email: szkolapszczelna13@gmail.com

Nie czekaj, do艂膮cz do nas i zmie艅 swoj膮 przysz艂o艣膰 ju偶 dzi艣!